Képek és élmények a pekingi nyári táborról a BorsodChem hivatalos hírlevelében.
Kína kultúrája promóciója a miskolci Szalay Sámuel Iskola diákjainak!
2018 december 02-án kerül megrendezésre a HSK/HSKK kínai nyelvvizsga (szóbeli és írásbeli) a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézetében. Minden jelentkezőt sok szeretettel várunk!
A Kínai nyelv oktatás megkezdődött!
2018. szeptember 17.
2018. június 22-én került lebonyolítására a 2018. július 5-én két hetes pekingi nyári táborra indulók csapatépítő délutánja a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézetében. Az eseményről az alábbi képek készültek.
Újabb nyitás a „kínai” vállalatok felé
Áprilisban a Református Egyház Görgey úti óvodájába látogattunk. Örömmel tettünk eleget a kedves meghívásának
és mutattuk be Kína értékeit játékos formában.
A „Kína+” sorozat célja, hogy hiteles előadók közreműködésével mutassa be Kína, a kínai kultúra gazdagságát, sokszínűségét.
A Kínai Filmhét ünnepélyes megnyitójára Miskolcon kerül sor 2018. április 10-én. A filmhét négy napig tart, és az utóbbi évek kiváló kínai filmes produkcióit tűzi műsorára.