Az Intézet magyar igazgatójának kinevezése

2017. május 26., 08:35
A Miskolci Egyetem, Gazdaságtudományi Kar docense látja el a Konfuciusz Intézet vezetését.

Szeretett kollégánk, Dr. Lénárt Levente, a Miskolci Egyetem tanszékvezető docense, a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézet igazgatója 2017. május 24-én, életének 63. évében, méltósággal viselt hosszan tartó súlyos betegségben elhunyt.

Dr. Lénárt Levente fáradhatatlanul dolgozott a helyi Konfuciusz Intézet létrehozásán, majd működtetésén, mellyel elévülhetetlen szakmai érdemeket szerzett. Emlékét és tudományos hagyatékát megőrizzük!

2017. június 1-től Dr. Kuttor Dániel a Miskolci Egyetem, Gazdaságtudományi Kar docense látja el a Konfuciusz Intézet vezetését.