Pap Fruzsina Ösztöndíja

„Kína megváltoztatta az életemet, reményt adott!”
2017. július 7., 15:30
Pap Fruzsina a Miskolci Egyetem hallgatója elnyerte a Pekingi Nyelvi és Kulturális Egyetem ösztöndíját.

Fruzsina a második, aki a miskolci Konfuciusz Intézet támogatásával tanulmányi lehetőséget kap. Így egy évet tölthet a kínai fővárosban, az ország egyik legjobb felsőoktatási intézményében.

Fruzsina aktív szereplője a kínai nyelvóráknak és érdeklődést mutat a kínai kultúra iránt. Keményen dolgozott és kiemelkedően teljesített az elmúlt félévek során.

Tervei szerint tanulmányait egy mesterképzés keretében szeretné folytatni, a kínai tartózkodást követően.

Fruzsina mindannyiunk számára jó példát mutat!

Szívből gratulálunk és jó utat, sok sikert kívánunk Pap Fruzsinának (方茹婷)!