November 27-én a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézetének vendége Li Zhen „Árpád”, a Magyarországon élő híres műfordító volt.
Prof. Liu Jie és Dr. Kuttor Dániel a nemzetközi kapcsolatok, különös tekintettel a magyar-kínai bilaterális kapcsolatok fejlesztéséért végzett munkája elismeréseként kitüntetéseket vehetett át Egyetemünk rektorától.
A szervező bizottság külön támogató bizonyítványt és kitűnő munkaszervezési díjat ítélt oda az Intézetnek
Xiaoyan Qin (Joy) és Kristi Fan (Kriszti) kiváló tanár elismerésben részesültek
Bemutatjuk az „Egy csepp Kína – Tanáraink szülővárosai” sorozatunk harmadik részét, Wang Ting tanárnő otthonát körül ölelő „Lu-hegységet”.
Júniusban egyedi lehetőséget kínálunk nektek!