Az idei év ebből a szempontból is igazán különlegesen alakult, hiszen egy csodás kilátóban ünnepelhettük együtt az ünnepeket, sok-sok színes programmal
November 27-én a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézetének vendége Li Zhen „Árpád”, a Magyarországon élő híres műfordító volt.
Prof. Liu Jie és Dr. Kuttor Dániel a nemzetközi kapcsolatok, különös tekintettel a magyar-kínai bilaterális kapcsolatok fejlesztéséért végzett munkája elismeréseként kitüntetéseket vehetett át Egyetemünk rektorától.
A szervező bizottság külön támogató bizonyítványt és kitűnő munkaszervezési díjat ítélt oda az Intézetnek
Xiaoyan Qin (Joy) és Kristi Fan (Kriszti) kiváló tanár elismerésben részesültek